Beşkardeş Köyü
HV
15 TEMMUZ Pazartesi 08:50
YOL DURUMU
1İzmir-Aydın Çevre otoyolunun Denizli istikameti Çine-Muğla Ayr.- kolunun devamındaki Aydın-Muğla yoluna bağlantıyı sağlayan kol trafiğe kapatılacak olup, ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanmaktadır
2Kuzey Marmara Otoyolunun Adapazarı-Karasu Kavşakları arası İstanbul-Ankara istikametinde yol bakım ve onarım çalışması yapılacaktır. Çalışmalar sırasında bant aktarımı yapılarak trafik akışı Ankara-İstanbul istikametinden çift yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanmaktadır.
3Anadolu Otoyolu Samandıra Ücret Toplama İstasyonunu Serbest Geçiş Sistemine dönüştürme çalışmaları esnasında Samandıra Gişelerinden Otoyola giriş ve çıkışlar, servis yollarından kontrollü olarak sağlanmaktadır (Çalışmalar 24 saat esasına göre çalışılacaktır.)
4İzmir Çevre Otoyolunun Işıkkent-Pınarbaşı bağlantı kollarında 04.07.2024-09.07.2024 tarihleri arasında saat 23.00-05.00 saatleri arasında aydınlatma direklerinin montaj çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılacağından dolayı trafik akışı diğer bağlantı kolları üzerinden yapılacaktır. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
5Nurdağı-Hassa yolunda Fevzipaşa Üst Geçidinde derz yenileme çalışmaları nedeniyle trafik diğer şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun Bursa-İnegöl istikametinin 34-39.km.leri arasında asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak trafik akışı İnegöl-Bursa istikametinde iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
715.Bölge Hududu-Mengen-Yeniçağa yolunun 5-.6.km.leri arasında Dorukhan Tünelinde tünel içi aydınlatma bakım çalışmaları nedeniyle tünelin Devrek istikameti trafiğe kapatılmış olup, trafik Mengen istikametinden iki yönlü (gidiş-geliş) ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
8Havza-Merzifon yolunun 56-58 km.leri arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir bandı kapatılmış olup, ulaşım bölünmüş yolun diğer bandından iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Dinar-Dazkırı yolunun 0-4.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10Köse-Bayburt yolunun 33.km.sinde (Bayburt Üniversitesi mevkiinde) yapılmakta olan yaya üst geçidi yapım çalışması nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.